TAKO


Компанія Tako, заснована в Польщі більш ніж два десятиріччя тому як сімейний бізнес, є одним з провідних виробників товарів для малюків. Високий професіоналізм і творчий підхід співробітників компанії Tako дозволяють створювати дитячу продукцію, яка за якістю перевершує всі очікування сучасних батьків. Бренд добре відомий в 25 країнах світу завдяки широкому спектру інноваційних продуктів, заснованих на оригінальному дизайні, найвищій якості та сучасних технологіях. Не дарма коляски Tako вважаються найкращим транспортом для малюків різного віку.

Кожен вузол, кожна деталь виконані з турботою про виняткову безпеки крихти і його батьків. Це підтверджено сертифікатами відповідності EN 1888: 2004, а матеріали, що використовуються при виробництві, сертифіковані відповідно до стандарту Oeko - Tex Standard 100. Високі стандарти, засновані на ретельному аналізі потреб малюків та їхніх батьків, були не раз відзначені на міжнародних ярмарках численними преміями та нагородами

Дитячі коляски Tako - гідні представники транспорту для малюків у відповідному сегменті світового ринку. Польська компанія випускає різні типи колясок. Батьки вже оцінили практичність універсальних моделей Tako CITY MOVE, Tako ALIVE, MONODI, LARET, CAPTIVA, PERSO, JUMPER X, LUNGO, WARRIOR. Любителі класичних колясок можуть робити вибір з моделей DALGA CLASSIC, LUMI LUM EXCLUSIVE, ACOUSTIC, BALLILA. Якщо віддаєте перевагу тривалі і часті прогулянки, маневрені прогулянкові моделі Tako Flash і Tako Vento будуть до речі. Є також коляски для двійні. Вони міцні, стійкі на дорогах і дуже зручні. Сміливий крок - випуск Tako Jumper. Ця коляска з сучасним оригінальним дизайном і високою функціональністю відрізняється досить невисокою ціною.

Крім колясок для діток, компанія Tako випускає також ходунки, різні аксесуари, гойдалки, санки і інші, необхідні для комфортного життя товари.