TINY LOVE


Популярна марка Tiny Love вже більше 30-ти років спеціалізується на створенні унікальних розвиваючих іграшок для перших років життя дитини. Професіональні психологи, педіатри та фахівці з контролю якості, спілкуючись з групами батьків, сприяють модернізації та покращенню нових виробів. Президент компанії Shoshi Oren вважає, що правильні розвиваючі іграшки сприяють розвитку дитини так само, як правильна їжа сприяє фізичному здоров'ю дитини.

Tiny Love виготовляє сучасні функціональні іграшки, які сприяють активному розвитку моторики, зорового, слухового і тактильного сприйняття, мислення, уваги та уяви. Багатогранні форми і різноманітні кольори, фігури, кумедні навчальні музичні ефекти – маля буде в захваті!

Компанія має головний офіс в Ізраїлі та володіє більше ніж 30-ма філіями в Північній, Південній і Центральній Америці, Європі, на Близькому Сході і Австралії.

Вся продукція бренду, торгової марки "Tiny Love" відповідає найвищим світовим стандартам і виготовлена ​​з екологічно безпечних матеріалів.

Країна: Китай.