TUTEK


Польський виробник, який зарекомендував себе на ринку з 1973 року. Основною метою компанії є задоволення потреб клієнтів, і саме це й є рушійною силою для постійного вдосконалення і підвищення якості продукції.

Компанія постійно слідкує за сучасними тенденціями і саме тому їх продукція користується популярністю серед майбутніх батьків. Наразі, Tutek є одним з найвідоміших і найбільш популярних брендів на польському ринку дитячих колясок. Завдяки активній політиці корпоративного маркетингу, вони присутні у всіх європейських країнах, а також продовжують експансію на інші світові ринки.

Дана компанія має безліч нагород. Серед яких у 2013 році Grander і Т-Ambero були удостоєні звання "Якість Року 2012" в номінації "Продукт року". Через рік, у тому ж конкурсі "Якість Року+ 2013", відзнаку отримали T-ambero і Turran Eco. В свою чергу компанія Tutek отримала бронзу як дворазовий переможець на приз Фонду QUALITAS. 2014 рік став не менш захоплюючим. У цьому році нагороди були удостоєні продукти Grander Play та Trido, тож як триразовий лауреат премії, компанія Tutek була нагороджена срібною емблемою "Якість Року". Однак на досягнутому компанія не зупиняється, адже продовжує невпинно працювати над розробкою нових стильних та практичних моделей сучасних колясок.