Twistshake


Історія бренду почалась 2014 року в той день, коли його засновник Вієнар Роакс, прогулюючись парком, натрапив на жінку, яка намагалася нагодувати немовля з пляшечки. На жаль, дитина влаштувала істерику і годування не вдалося. Незручні пакетики з сумішшю та непристосована пляшечка, яку використовувала жінка, дуже посприяли невдачі. Опісля, Вієнар порівнював ситуацію з власним досвідом годування дітей і він зрозумів, що попри великі досягнення у науці, людство досі не має гідного посуду для годування дітей!

Так на світ з’явились пляшечки преміальної якості, що чудово утримують температуру. Кожна з них має антиколікову форму соски та спеціальну насадку для створення фруктової води, або ж змішування сумішей. Ця ж насадка перешкоджає утворенню грудочок і забиванню отвору соски. Зовні пляшечка нагадує шейкер, що використовують сучасні спортсмени.

В асортименті Twistshake є дитячі соски, пляшечки різного об’єму з аксесуарами, чашки-непроливайки і контейнери для зручного зберігання сумішей в дорозі. Яскраві кольори і дизайн вирізнять Вас серед оточуючих і безпосередньо приваблять увагу дитини. Годуйте дітей на здоров'я!

Країна: Швеція.