YaYa


Торгова марка YAYA була заснована в Китаї зовсім недавно, але завдяки оптимальному поєднанню якості її продукції з досить демократичними цінами про компанію вже відомо за межами батьківщини. У житті кожного малюка настає період, коли коляска, що служила йому першим транспортом, стає неактуальною. Ні комп'ютер, ні телевізор ніколи не замінять трирічному досліднику тих відчуттів, які дарує свій власний самокат.

Дитячі самокати YAYA - відмінне рішення для міських тротуарів, спортивних майданчиків, парків та алей. Трирічні діти, які вже прагнуть бути самостійними і відмовляються від їзди в колясках, все одно можуть втомитися під час прогулянки. Нести на руках досить важкого малюка - задоволення сумнівне. Якщо ви придбаєте для нього самокат YAYA, проблема вирішиться сама собою. Крім того, що таке проведення часу сприяє розвитку координації рухів дитини, прогулянки для батьків значно спрощуються.

Оригінальні триколісні дитячі скутери-самокати YAYA з міцною сталевою рамою надійні і міцні. Колеса із зносостійкого поліуретану не створюють при їзді зайвого шуму, що характерно для звичайних самокатів. В асортименті торгової марки є без гальм моделі (YaYa Hello Kitty, YaYa Power Ranger) і самокати з заднім ножним гальмом (YaYa Hello Kitty, YaYa Doraemon). Завдяки компактним розмірам їх можна використовувати не тільки на вулиці під час прогулянки, але і вдома. Такий транспорт зручно брати з собою на дачу, так як він поміститься навіть на задньому сидінні автомобіля. Серед переваг самокатів YAYA наявність пластикового кошика для дріб'язку і іграшок, бічне миготливе підсвічування і оригінальний дизайн.